Reklamacje i zwroty

Ustawa o prawach konsumenta mówi, że masz prawo odstąpić od umowy w terminie do 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli chcesz zwrócić lub reklamować produkt, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Zwrot

Jeśli chcesz odstąpić od umowy i zwrócić towar, prześlij nam zgłoszenie pod adres mailowy sklep@cannabislight.pl lub zadzwoń pod numer 577-789-420 w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

Paczkę odeślij na adres: HS, ul. Lublańska 16/39, 31-476 Kraków. Środki zostaną zwrócone tą samą formą płatności, którą płaciłeś za zamówienie. W przypadku płatności za pobraniem zwrot nastąpi na numer konta podany w formularzu.

Reklamacje

Wysyłany towar jest fabrycznie nowy i nie posiada wad ukrytych. Jeśli jednak towar nosi znaki uszkodzenia (np. rozbicie słoiczka), prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta:
email: kontakt@cannabislight.pl
tel. 577-789-420

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, ale postaramy się je rozpatrzyć w ciągu kilku minut, aby móc wysłać Ci nowy produkt lub zwrócić Ci za niego pieniądze. Koszty przesyłki pokrywamy tylko w sytuacjach, gdy wina leży po stronie sklepu.

Darmowa wysyłka

Nie chcesz płacić za wysyłkę? Złóż zamówienie za minimum 100zł, a my pokryjemy koszty wysyłki.

Ekspresowa dostawa

Złóż zamówienie do godziny 14:00, a paczka trafi do Ciebie już następnego dnia! (nie dotyczy weekendów)

Pełna dyskrecja

Kupując u nas możesz liczyć na dyskretną przesyłkę oraz pełną ochronę danych osobowych