Płatności

Na CannabisLight.pl udostępniliśmy najpopularniejsze metody płatności, dzięki czemu możesz w prosty i szybki sposób zapłacić za zamówienie. Płatności zabezpieczone są certyfikatem SSL, dzięki czemu masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji oraz poufności danych osobowych.

Tpay (szybkie przelewy internetowe)

Tpay jest najszybszym sposobem opłacenia zamówienia. Zmiana statusu zlecenia odbywa się od razu po zakończeniu transakcji, dzięki czemu od razu możemy zacząć pakować Twoją paczkę. Wybierając tę formę płatności zostaniesz przekierowany do strony TPay, gdzie wybierzesz swój bank i będziesz mógł się zalogować do bankowości internetowej, aby zrealizować płatność.

Przelew tradycyjny

Przelew możesz również wykonać w tradycyjny sposób – w placówce banku, na poczcie lub ze swojego konta internetowego. W tytule przelewu wpisz tylko numer zamówienia, co znacznie ułatwi nam realizację zamówienia.

Numer konta: 24 1240 2106 1158 9990 0039 4976
Bank: Pekao S.A.

Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić w momencie odbiory przesyłki (Paczkomaty i Kurier InPost). Odbierając przesyłkę upewnij się, że jest ona nienaruszona. W razie uszkodzenia przesyłki należy spisać protokół szkody w obecności kuriera – to znacznie przyspieszy proces zwrotu lub reklamacji.

Darmowa wysyłka

Nie chcesz płacić za wysyłkę? Złóż zamówienie za minimum 100zł, a my pokryjemy koszty wysyłki.

Ekspresowa dostawa

Złóż zamówienie do godziny 14:00, a paczka trafi do Ciebie już następnego dnia! (nie dotyczy weekendów)

Pełna dyskrecja

Kupując u nas możesz liczyć na dyskretną przesyłkę oraz pełną ochronę danych osobowych