Opcje dostawy

Wysyłkę paczek realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Realizacja zamówienia odbywa się maksymalnie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14:00, to paczkę wyslemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Paczka nie posiada żadnych oznaczeń, które mogłyby wskazywać na jej zawartość. Dbamy o Twoją dyskrecję.

InPost Kurier

Czas dostawy: 24h w dni robocze Pobranie: 15zł Przedpłata: 13zł Zamówienie powyżej 100zł: gratis W dniu dostarczenia przesyłki, kurier zadzwoni do Ciebie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki.

Paczkomaty

Paczkę możesz zamówić do jednego z tysięcy paczkomatów na terenie Polski. Jest to wygodny sposób dostawy, dzięki któremu przesyłkę możesz odebrać wtedy, kiedy będziesz mieć na to czas. Kiedy przesyłka trafi do paczkomatu, dostaniesz informację na skrzynkę e-mail, więc na pewno nie zapomnisz jej odebrać. Na odbiór paczki masz 2 dni. Czas dostawy: 24h w dni robocze Przedpłata: 11zł Zamówienie powyżej 100zł: gratis

Odbiór osobisty

Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa. Prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem 577-789-420 w celu ustalenia szczegółów. Odbiór na ulicy Felińskiego 22a/36, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Na życzenie odbiór osobisty możliwy jest również w innych godzinach.

Dojazd do klienta

Zamówienia powyżej 200zł dowozimy do klientów w Krakowie – tylko po przedpłacie. W celu dostarczenia przesyłki pod wskazany adres prosimy o przedpłatę używając modułu płatniczego Tpay , który od razu księgują wpłatę lub wykonując przelew tradycyjny. Prosimy o kontakt pod numerem 577-789-420 w celu ustalenia szczegółów. Dowóz przewidujemy głównie w godzinach wieczornych między 18:00 – 21:00, jednak istnieje możliwość ustalenia dogodnej dla Ciebie godziny.
  1. Złóż zamówienie
  2. Wybierz formę dostawy “odbiór osobisty”
  3. Zadzwoń w celu ustalenia szczegółów dowozu (+48 577-789-420)
Darmowa wysyłka

Nie chcesz płacić za wysyłkę? Złóż zamówienie za minimum 100zł, a my pokryjemy koszty wysyłki.

Ekspresowa dostawa

Złóż zamówienie do godziny 14:00, a paczka trafi do Ciebie już następnego dnia! (nie dotyczy weekendów)

Pełna dyskrecja

Kupując u nas możesz liczyć na dyskretną przesyłkę oraz pełną ochronę danych osobowych